Daniel Wrocławek

W Jego pracy celem jest projekt jako taki. Ze swoją zadaniową postawą jest w stanie wiele poświęcić, by doprowadzić plan do końca i stworzyć nową jakość. Jest odporny na stres i nie rozczula się nad sobą.

Ma wystarczająco dużo odwagi by podejmować ryzyko i wdrażać w życie pomysły, o którym innym się nawet nie śniło. Często musi zainwestować w projekt dużo czasu , pracy i pieniędzy, ale przeważnie trud się opłaca, bo potrafi stworzyć coś, co jest nie tylko wartościowe i użyteczne, ale też nowatorskie.

Najlepszym przykładem jego pracy jest grupa Telewizji Regionalnych, które do końca 2017 roku planowo będą skupiać 23 stacje w Polsce i za jej granicami.

Eliza Gwiazda

Jest zawsze tam gdzie ludzkie serca biją szybciej… Zawsze tam gdzie temperatura rośnie od blasku gorących gwiazd i błysku fleszy… Ścianki, celebryci i tłumy paparazzi to jej żywioły … Które zawsze zdoła okiełznać i ukazać świat salonów bez cenzury na swym portalu, którego nazwa mówi o nim już chyba wszystko – wblyskufleszy.pl

Dziennikarka, fashionistka, trendsetterka

Kasia Bernaś

Studentka V roku Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu oraz absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kulturoznawstwo międzynarodowe. Kasię można było zobaczyć w wielu produkcjach telewizyjnych w tym w serialu M jak Miłość, Prawo Agaty, Na Wspólnej, Klan czy Galeria oraz w filmach krótkometrażowych Dzicz w reż. M. Kochanowskiej oraz Nie jesteś zły w reż. D. Gnatek. Na scenie zadebiutowała w spektaklu dyplomowym Wesele w reż. M. Strzępki. Ma na koncie różne role, ale jej najbardziej znaną kreacją jest Kaśka ZDROWAśka, w którą wciela się w kolejnych odcinkach swojego pierwszego tego typu w Polsce internetowego show. Do swojego projektu jako pierwsza Polska aktorka zaangażowała nawet gwiazdy światowego formatu takie jak George Clooney, Channing Tatum czy Emma Thompson. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, tworząc spektakl Zakonnica w przepraniu w reż. J. Mikołajczaka i współprodukcji Woopie Goldberg. Zachłanność czerpania z życia poprowadziła ją w stronę aktorstwa, które, jak mówi, daję jej szanse na zwielokrotnione życie. Energii do realizacji życiowych pasji szuka w dobrej kuchni i sporcie.

Olgierd Żemojcin

Operator kamery w lokalnych stacjach telewizyjnych Tele Raj, Tk3, Dami. Współpracownik programów informacyjnych, ogólnopolskich komercyjnych stacji tv.

Prywatnie interesuje się fotografią i sportami wodnymi.

W Telewizji Warszawa oprócz funkcji głównego operatora kamery odpowiedzialny jest za synchronizację ekip realizacyjnych i nagrań.

Jakub Półtorak

Absolwent filmoznawstwa na UJ oraz reżyserii na AFiT w Warszawie. Od 2006 r. związany z branżą mediową. Pracował m.in. w takich mediach jak: TVP (kliper), INTERIA.PL i RMF FM (operator kamery/realizator wizji), TV Republika (asystent ekipy realizacyjnej), Polskie Radio Program Pierwszy (spec. ds. autopromocji).

Od 1998 związany jest z kinem niezależnym jako reżyser /scenarzysta krótkich metraży fabularnych.

Kevin Aiston

Prezenter telewizyjny i radiowy. Osobowość znana głównie z tak-show „Europa da się lubić”. Najsłynniejszy anglik i strażak w Polsce.

Jest dowódcą sekcji i Członkiem Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie. Również Członkiem Polskiego Czerwonego Krzyża w tym samym ratownikiem medycznym i krwiodawcą. Należy także do Stowarzyszenia Komendantów i Dowódców w Waszyngtonie. Obecnie jest Ambasadorem Kompanii Przeciwpożarowej Ogólnokrajowej w Wielkiej Brytanii od roku 2008-2010.

Prywatnie miłośnik gotowania i dobrej kuchni.

Liv Pawłowska 

Prezenterka, wokalistka. Absolwentka UJ na Wydziale Filozofii, Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku. Po wygranej programu zorganizowanego przez telewizję VIVA Polska na najlepszą prezenterkę współpracowała z VIVĄ oraz DISNEY CHANNEL.

Od 2003 związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, śpiewała m. in. w musicalach: „KOTY”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, „Aladyn Jr”.

Od 2007 roku prowadzi Autorską Szkołę Musicalową Macieja Pawłowskiego – filia w Warszawie, wyreżyserowała kilkadziesiąt koncertów oraz spektakli z udziałem dzieci i młodzieży.

Wydała singiel „Scar on my eye” oraz płytę BJF.

Anna Dydyna

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, wydziału prawa. Jest osobą towarzyską i rozgadaną. To wieka miłośniczka kina, ogląda wszystko i wszędzie. Chętnie czyta kryminały i książki psychologiczne. Latem często pływa i jeździ konno, a zimą można ją spotkać na alpejskich lodowcach.