Stwórz lepszą przyszłość już dziś – pierwsza na świecie telewizja franczyzowa

Zawsze marzyłeś o tym, aby być właścicielem dużej firmy? Mieć wpływ na setki tysięcy osób i razem z nimi budować zupełnie inną przyszłość? Zainwestuj w telewizję franczyzową – biznes, o którym już jest naprawdę głośno.

Nowa forma franczyzy

Jeśli franczyza kojarzyła ci się do tej pory tylko i wyłącznie z fast-foodami i kawiarniami, pora spojrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy. Daniel Wrocławek, prywatny przedsiębiorca i znany polski artysta stworzył od podstaw innowacyjny pomysł sieci telewizji franczyzowych. W krótkim czasie produkt ten został doceniony przez Jury największych plebiscytów w kraju.  Na koncie Daniela Wrocławka znalazł się Diament „Odkrycia Roku”, wygrana w plebiscycie „Odkrycie Roku 2016”, statuetka „Osobowość Roku 2016”, statuetka „Sukces Roku”, „Lider Biznesu 2017”, „Luksusowa Marka Roku” i „Polish Exlusive” O działalności franczyzy pisali między innymi w The Times Polska, Businessman Today, Law Business Quality oraz wiele innych magazynów.

Działalność telewizji

 

Telewizja franczyzowa to sieć, działająca pod wspólną nazwą Telewizji Regionalnych. Za ich pośrednictwem możecie Państwo relacjonować swoim widzom najnowsze informacje ze świata kultury i rozrywki, zajmując się tematami, które naprawdę interesują statystycznego widza w danym regionie. Wystarczy zaledwie 25 000 funtów na rozpoczęcie działalności, aby już po 3 miesiącach cieszyć się gwarantowanym zwrotem włożonego kapitału. Warunkiem jest jedynie przestrzeganie zakładanego formatu działalności.

Doświadczenie

 

Nie masz doświadczenia w branży mediowej? Nie szkodzi! Ściśle określone zasady działania, profesjonalne szkolenia na każdym etapie działalności i rozwoju, wsparcie sprzętowe, techniczne, merytoryczne – to wszystko, co oferowane jest w ramach współpracy. Otwierając własną telewizję franczyzową stajecie się Państwo częścią ogromnej grupy Telewizji Regionalnych, mających już swoje oddziały w rodzimej Polsce jaki i poza jej granicami! Cały czas otwieramy nowe redakcje konsekwentnie zwiększając zasięg.

Korzyści

 

Największą korzyścią, płynącą z faktu posiadania kanałów telewizji internetowej jest możliwość dotarcia do mieszkańców konkretnego miejsca- mniejszego lub większego miasta, a nawet wsi, przy równoczesnej dostępności dla osób z całego Świata. To absolutny ewenement, jeśli chodzi o telewizje regionalne i prawdziwą przyszłość telewizji. Należy także podkreślić fakt, iż pan Daniel Wrocławek, założyciel sieci Telewizji Regionalnych, podjął działania mające na celu produkcję i rozpowszechnianie formatów serialowych na cała swoją sieć.

Rozwój

 

Prace nad ukształtowaniem finalnego systemu funkcjonowania naszych telewizji zajęły blisko 7 lat. Oferowany produkt końcowy, jakim jest własna, regionalna telewizja franczyzowa to efekt współpracy setek pracowników – techników, dziennikarzy, czy specjalistów z zakresu zarządzania mediami. Gwarantujemy pełne wsparcie każdego inwestora, by już po kilku miesiącach każdy z nich swobodnie i przede wszystkim samodzielnie poruszał się w świecie mediów, zarządzając własnym biznesem dokładnie tak, jak założyciele największych stacji w Polsce.

 

Spełnij swoje marzenia już dziś, tworząc telewizję przyszłości.

W razie zainteresowania pisz: franczyza@telewizjawarszawa.pl