„KIELCE NOCĄ” !!!NAGRODY!!!

Czas: 5 -15 minut

Jest to program, w którym pokazujemy jak bawią się Kielce nocą. Clubbing w najlepszym wydaniu. Odwiedzamy rozrywkowe miejsca w mieście. Rozmawiamy z DJ-ami, artystami i bawiącymi się ludźmi. W każdym odcinku jesteśmy również gośćmi na jednej z Kieleckich dymówek. Co odcinek możliwość wygrania wejściówek.

 

FIRMOteka” !!!NAGRODY!!!

czas: 10-15 minut

W każdym odcinku prezentujemy jedną z Kieleckich firm. Opowiadamy jej historię, czym się zajmuje oraz przedstawiamy jej pracowników i plany na przyszłość. Program jest swoistego rodzaju promocją lokalnego biznesu. Widz, oprócz ciekawostek na temat danej firmy może prawie w każdym odcinku wygrać ufundowane przez nią nagrody.

 

GASTROmaniak” !!!NAGRODY!!!

czas: 10-15 minut

W każdym odcinku prezentujemy jedną z kielecki firm działających w branży gastronomicznej. Opowiadamy jej historię, pokazujemy jej pracę, rozmawiamy z pracownikami. Program ma na celu przedstawienie widzom lokalnych firm gastronomicznych. Prawie w każdym odcinku widz może wygrać ufundowaną przez daną firmę – nagrodę.

 

DOBRA SZKOŁA” !!!NAGRODY!!!

czas: 10-15 minut

Program prezentuje Kieleckie placówki związane z szeroko pojętą edukacją. Odwiedzimy żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz instytucje i firmy oferujące kursy. W każdym odcinku przedstawiamy jedną z nich. Pokazujemy funkcjonowanie placówki, jak przygotowuje swoich uczniów do zawodu, rozmawiamy z najważniejszymi ludźmi w szkole również z uczniami i absolwentami. Jednym z celów programu jest pomoc w wyborze drogi edukacji.

 

 PROGRAM SPECJALNY TELEWIZJI KIELCE

czas: 10–25 minut

Pokazujemy specjalne relacje z atrakcyjnych wydarzeń lub reportaże o ciekawych sprawach.

 

KULISY MODY”

czas: 10 min

W każdym odcinku przedstawiamy sylwetkę znanego projektanta/projektantki. W specjalnych odcinkach przedstawiamy również reportaż z imprez modowych oraz sesji fashion.

 

„KIELECKI REPORTER”

czas: 10-30 minut

Program poruszający problemy mieszkańców Kielc. Wspólnie z dziennikarzami kieleckich gazet przyglądamy się sytuacjom związanym z codziennym życiem mieszkańców. Próbujemy odpowiedzieć na szereg trudnych pytań.

 


„ZMIANA WIZERUNKU”

Czas: 15 – 30 minut

Cykl, w którym prezentowane są nowości na rynku medycyny estetycznej, stomatologii, dietetyki, kosmetyki oraz porady i wypowiedzi na tematy interesujące pacjentów. W każdym odcinku jedna ze zgłaszających się kobiet przechodzi całkowitą metamorfozę – od operacji plastycznej po zabiegi upiększające.

 

COOLturalne Kielce”

czas: 15 minut

W tym programie Telewizja Kielce pokazuje najciekawsze wydarzenia kulturalne dziejące się w Kielcach. Gościmy w muzeach, na premierach filmowych czy teatralnych i w wielu innych COOLturalnych miejscach.

 

PROJEKT F.O.T.O”

Czas: 5 – 10 minut

Gościmy na ciekawych sesjach fotograficznych i planach teledysków zarówno tych znanych osób , jak i tych mniej znanych. Pokazujemy pracę ekip realizujących dany projekt.

 

MUZYCZNE ODKRYCIA”

Czas: 10 – 15 minut

W programie przedstawiamy sylwetki początkujących muzyków. Z gośćmi odcinka spotykamy się w różnych miejscach Kielc, gdzie rozmawiamy o nich samych, ich muzyce, planach, marzeniach i osiągnięciach.

 

MODNIE I WYGODNIE” !!!NAGRODY!!!

czas: 15 minut

W programie doświadczony stylista pokazuje jak należy się ubierać. W każdym odcinku ubieramy jedną osobę, opowiadamy jej historię. Punktem kulminacyjnym każdego odcinka jest profesjonalna sesja zdjęciowa bohaterki w doskonale przygotowanej stylizacji, makijażu i fryzurze. W odcinkach można wygrać nagrody ufundowane przez partnerów